Dom

Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy

profil firmy
Bluwat Chemicals jest profesjonalnym dostawcą chemikaliów do uzdatniania wody w Chinach. Zapewniamy naszym klientom zarówno produkty tradycyjne, jak i innowacyjne, aby zapewnić optymalną kontrolę w szerokim zakresie zastosowań, w tym w obróbce wody pitnej, ścieków, wody technologicznej. Staramy się być profesjonalnym producentem i dostawcą usług, aby obniżyć koszty leczenia.

Naszymi podstawowymi produktami są koagulanty i flokulanty do uzdatniania wody oraz polimery do wiercenia ropy / gazu i EOR (ulepszony odzysk oleju).

Model i działanie e-biznesu jest podstawową wartością Bluwat Chemicals, szybką reakcją zwrotną, wysoką wydajnością, niskim kosztem eksploatacji, łatwo nawiązać współpracę z partnerami na całym świecie. W ciągu ostatnich 15 lat sprzedaliśmy ponad 400 000 ton naszych produktów do około 80 krajów i regionów.

Teraz jesteśmy najlepszym producentem BWD-01 Water Decoloring Agent na świecie.

W ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy i zainwestowaliśmy 3 nowoczesne zakłady chemiczne:

  1. Bluwat Plant w Yixing w 2004 roku: Wiodący i profesjonalny producent BWD-01 Water Decoloring Agent , płynny polimer taki jak PolyDADMAC , poliamina itp.
  2. Bluwat Plant w Zibo w 2006 roku: Wytwarzanie PAC o różnych stopniach, proszek siarczanu żelazowego i granulat .
  3. Fabryka Bluwat w Haibei w 2007 roku: jest czołowym producentem w Chinach, produkującym proszek i emulsję poliakryloamidu we wszystkich gatunkach.

Posiadamy profesjonalne zespoły techniczne wspierające nasze produkty w zakresie innowacji i kontroli jakości.

Współpracujemy ze światowymi renomowanymi dużymi firmami, takimi jak NALCO, KEMIRA, BASF, BRENNTAG i SNF itp.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładów i współpracy, w której wszyscy wygrywają!

Błękitna woda, zielone życie!

Bluewat Plants Snapshot:

Partnerzy biznesowi Bluawt:

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Tutaj mamy udane doświadczenie w zakresie e-biznesu:

  • Pan Ling Kunsheng, założyciel Bluwat chemicals, doświadczony chiński inżynier chemik, rozpoczął e-biznes przed rokiem 2000, później zarejestrował www.bluwat.com.cn w 2002 roku, zaczął sprzedawać BWD-01 Water Decoloring Agent i chińskie koagulanty i flokulanty do świata przez Internet, dorastając z wiodącą stroną B2B, jak Alibaba, Made in China ... i sourcing silnika takiego jak Google, Baidu itp.

  • Model i działanie e-biznesu to podstawowa wartość chemikaliów Bluwat, szybkie informacje zwrotne, wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacji, łatwo nawiązać współpracę z partnerami na całym świecie. W ciągu ostatnich 13 lat sprzedaliśmy ponad 400 000 ton środka odbarwiającego wodę, flokulantów i koagulantów, polimerów do uzdatniania wody, włókienniczego oczyszczania ścieków, wiercenia ropy naftowej, wydobycia, produkcji papieru.

  • Po sukcesach dokonaliśmy dużych inwestycji w produkcję, badania i rozwój, serwis sprzedaży. Posiadamy profesjonalny zespół, który zapewnia produkty o wartości dodanej wszystkim naszym partnerom na całym świecie.

  • W ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy i zainwestowaliśmy trzy nowoczesne zakłady chemiczne:
  • Bluwat Plant w Yixing do roku 2004 : wiodący i profesjonalny producent BWD-01 Water Decoloring Agent, płynnego polimeru takiego jak PolyDADMAC, Polyamine itp ...
  • Fabryka Bluwat w Zibo do roku 2006 : Wytwarzanie PAC o różnych stopniach, proszek siarczanu żelazowego i granulki
  • Fabryka Bluwat w Huaibei do roku 2007 : produkcja poliakrylamidu we wszystkich gatunkach, jest jednym z czołowych producentów w Chinach.

Historia firmy Bluwat:

Bluwat 3 Plants In China:

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BluWat, Blufloc, BWD-01

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 20000000-30000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!