Dom ProduktyChemikalia oczyszczające wodę

40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady

40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady
40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady 40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady

Duży Obraz :  40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: SGS ISO HALAL
Numer modelu: Blufloc DA403
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 TON
Cena: USD 1000-1200 per ton
Szczegóły pakowania: Zbiornik IBC 1000L
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 2000 ton miesięcznie

40% zawartości Niska lepkość PolyDADMAC Organiczny koagulant chemiczny oczyszczający odpady

Opis
Kolor: Jasny zółty Lepkość: 1000–3000
materiał: POLYDADMAC CAS: 26062–79–3
Masa cząsteczkowa: Średni do wysokiego Pojemność: 3000t / m
High Light:

water treatment chemicals

,

water treatment agent

Oczyszczanie ścieków Organiczny koagulant 40% Zawartość Polydadmac Niska lepkość

Opis :

 1. Nasz PolyDADMAC DA403 (poli (diallil dimetyloamoniowy chlorek)) jest stosowany do oczyszczania wody i ścieków oraz w papierniach.
 2. Chlorek polidialdimetyloamonu (PolyDADMAC) jest homopolimerem chlorku diallilodimetyloamonu (DADMAC), dobrze znanym jako jedna część rodziny Superfloc. Te organiczne koagulanty są ciekłymi kationowymi polimerami o różnych masach cząsteczkowych. Działają skutecznie jako podstawowe koagulanty i czynniki neutralizujące ładunek.
 3. PolyDADMAC jest często stosowany w aplikacjach filtracyjnych lub w połączeniu z naszymi flokulantami. Polimery te są wysoce skuteczne w wielu procesach oczyszczania wody. PolyDADMAC i / lub kationowe poliaminy można również stosować w połączeniu z naszymi flokulantami i produktami koagulującymi, aby obniżyć ogólne koszty leczenia. Uzdatnianie wody Polimery Polydadmac można stosować na wiele sposobów.

Funkcje Polydadmac:

Pozycja Dane
Wygląd Bezbarwny do jasnożółtego
Lepkość 1000–3000
Solidna treść 40% min.
PH 3-7
Jon Natura Kationowy


Zaletą Polydadmac:

 1. Natychmiast rozpuszczalny we wszystkich stężeniach
 2. Szeroki zakres masy cząsteczkowej do określonych zastosowań

Pole zastosowania

 1. Korpus polimerowy zawiera silny rodnik z grupą kationową i rodnik z aktywowanym adsorbentem, który może destabilizować i flokulować zawieszone substancje stałe i ujemnie naładowane substancje rozpuszczalne w wodzie w ściekach poprzez elektro-neutralizację i adsorpcję pomostową. Jest bardzo skuteczny w flokulowaniu, odbarwianiu, zabijaniu glonów i usuwaniu substancji organicznych.
 2. Produkt cieszy się niewielką dawką, ale może powodować duże kłaczki, szybkie wytrącanie i pozostałości o niskiej mętności, a także może wytwarzać niewielką ilość osadu. Można go dostosować do szerokiego zakresu wartości pH, od 4,0 do 10,0.
 3. Jest bezwonny, bez smaku i nieszkodliwy. Może być szeroko stosowany do uzdatniania wody źródlanej i ścieków
 4. Uwaga: nasz produkt może być wykonany na specjalne zamówienie.

Metoda aplikacji:

 1. W przypadku stosowania samego należy go rozcieńczyć do stężenia 0,5% -0,05% (w oparciu o zawartość substancji stałych).
 2. W przypadku różnych źródeł wody lub ścieków dawkowanie zależy od zmętnienia i stężenia wody. Najbardziej ekonomiczne dawkowanie zależy od próby.
 3. Należy dokładnie ustalić miejsce dozowania i prędkość mieszania, aby zagwarantować, że substancja chemiczna może być mieszana równomiernie z innymi substancjami chemicznymi w wodzie, a kłaczki nie mogą zostać rozbite.
 4. Lepiej jest dozować produkt w sposób ciągły.

Uszczelka:
250L / plastikowy bęben, 1 000L / IBC

Profil firmy:

Bluwat Chemicals jest profesjonalnym dostawcą chemikaliów do uzdatniania wody w Chinach. Zapewniamy naszym klientom zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne produkty, aby zapewnić optymalną kontrolę w szerokim zakresie zastosowań, w tym w uzdatnianiu wody pitnej, ścieków, wody procesowej.

Naszymi głównymi produktami są nieorganiczne koagulanty i flokulanty organiczne do uzdatniania wody i polimerów.

Zbudowaliśmy własne fabryki dla naszych produktów, aby dostarczać konkurencyjne produkty naszym klientom na całym świecie. Nasze prace rozwojowe kładą nacisk na współpracę z naszymi klientami, aby uzyskać wyższą wydajność i niższe dozowanie chemikaliów.

Naszą główną działalnością jest rynek zagraniczny, zapewniamy konkurencyjne produkty i sprawne działanie zgodnie z wymaganiami naszych klientów, zapewniamy również profesjonalne wsparcie aplikacji.

Eksportujemy nasze chemikalia do ponad 53 krajów na świecie, w tym do Europy, USA, Ameryki Południowej i Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, WNP itp. Mamy dobrą współpracę z wieloma firmami chemicznymi i firmami uzdatniającymi wodę na nasze produkty na różnych rynkach. Mamy dobrych partnerów do współpracy jako agentów na niektórych ważnych rynkach.

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!