Dom ProduktyWiercenie dodatków do błota

Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR

Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR
Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR

Duży Obraz :  Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Blufloc
Orzecznictwo: ISO/SGS/BV
Numer modelu: A6518
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 kg
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torebka na siateczkę o pojemności 25 kg lub biała torba PP z wewnętrznym workiem na palecie lub siat
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T lub l/c
Możliwość Supply: 5 000 MT miesięcznie

Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR

Opis
Nazwa produktu: Anionowy poliakrylamid / pam dla EOR aplikacji: Uzdatnianie wody, produkcja papieru, wydobycie, tekstylia, cukier i wiercenia
Masa cząsteczkowa: Wysoki Stopień naładowania: średni
CAS nie.: 9003-05-8 Inne nazwy: Polimerowy flokulant, polielektrolit, APAM
standardowe: GB 17514-2008 Próbki: Darmowy test
Port: Port Szanghaj, Chiny
High Light:

drilling mud chemicals

,

oil drilling chemical

Blufloc PHPA do wiertniczych dodatków do błota i odpornych na wysoką temperaturę odpornych na działanie soli kwasów EOR


Blufloc PHPA Opis:

 1. PHPA to krótka nazwa częściowo zhydrolizowanego poliakryloamidu .
 2. Może dostosować reologię napełnionej wody, zwiększyć lepkość cieczy napędowej, poprawić falę napędu wodnego i wydajność, zmniejszyć przepuszczalność fazy wodnej w warstwie gruntu i umożliwić przepływ wody i oleju z równomierną prędkością. Jego efekt polega na tym, że jest on stosowany głównie w odzyskiwaniu ropy naftowej z trzeciorzędu pól naftowych w aspekcie produkcji oleju, a olej surowy o około 100 do 150 ton może być wytwarzany poprzez napełnienie jednej partii makrocząsteczkowego produktu poliakryloamidowego.
 3. Anionowy poliakryloamid ma duży zakres wysokiej masy cząsteczkowej od 5-25 milionów, przy czym gęstość ładunku anionowego wynosi 10-60%.
 4. Najczęściej używa się go do zwiększania lepkości wody (tworząc grubszy roztwór) lub do wspomagania flokulacji cząstek obecnych w wodzie.
 5. W przypadku odwiertów olejowych stosowany był głównie jako błonnik Bentonite jako dodatek i zmieszany z polianionową celulozą, bentonitem itp.

Opis produktu
Blufloc PHPA:
Nazwa handlowa: Blufloc PHPA
Składnik czynny: Polimer o dużej masie cząsteczkowej
Nazwa chemiczna: PHPA / częściowo hydrolizowany poliakryloamid / anionowy poliakryloamid
Nr CAS: 9003-05-8
Standard: GB17514-2008
Marka: Blufloc
Orzecznictwo: ISO, SGS
MOQ: 500 kg
Port załadunku: Port Szanghaj, Chiny
Czas dostawy: W ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Pakiet: Pakowany w worku po 25 kg lub białej torbie PE na palecie i 18-20 ton / FCL lub w torbie o pojemności 750 kg
Aplikacje: Wiercenie, ropa i gaz, ulepszony odzysk oleju
Próba: Darmowe do przetestowania

Typowe oceny i indeks techniczny:

Indeks techniczny HA6518 HAA7520 HAA8525
Granularity (mesh) 20-80
Solidne (%) ≥89
Czas rozpuszczenia (h) ≤2
Substancja nierozpuszczalna (%) ≤0,2
Masa cząsteczkowa (10X6) ≥ 1800 ≥2000 ≥2500
Stopień hydrolizy (%) 25-40
Pozostały monomer (%) ≤0,1
Współczynnik filtracji ≤2,0
Lepkość pozorna (mpa.s)
Stężenie (1500 mg / L)
stopień mineralizacji (19334mg / L)
Temp. (75 stopni Celsjusza)
≥ 11,5 ≥ 12,5 ≥ 12,5
Lepkość pozorna (mpa.s)
Stężenie (1000 mg / L)
stopień mineralizacji (2500mg / L)
Temp. (45 stopni celsjusza)
≥40 ≥45 ≥50
Wskaźnik zatrzymania ścinania Lepkość (%) ≥ 80
Wskaźnik zatrzymywania adsorpcji statycznej Lepkość (%) ≥ 80

Główne aplikacje:

1. Czynnik usuwania oleju z ropy naftowej Tertiary Recovery:

Może dostosować reologię napełnionej wody, zwiększyć lepkość cieczy napędowej, poprawić falę napędu wodnego i wydajność, zmniejszyć przepuszczalność fazy wodnej w warstwie gruntu i umożliwić przepływ wody i oleju z równomierną prędkością. Jego efekt polega na tym, że jest on stosowany głównie w odzyskiwaniu ropy naftowej z trzeciorzędu pól naftowych w aspekcie produkcji oleju, a olej surowy o około 100 do 150 ton może być wytwarzany poprzez napełnienie jednej partii makrocząsteczkowego produktu poliakryloamidowego.

2. Materiały wiertnicze do wiercenia błota:

W dziedzinie badań i rozwoju złóż ropy naftowej oraz eksploracji geologii, wody i węgla, stosowany jest jako klej do wiercenia w płuczkach wiertniczych, może poprawić żywotność wierteł, poprawić prędkość wiercenia i wiercenie materiału, a także zmniejszyć liczbę wtyczek w celu wymiany wiertła i ma wyraźny efekt zapobiegania powstawaniu silnych złuszczeń i może być stosowany jako płyn szczelinujący pól naftowych lub środek uszczelniający o profilu kontrolującym i zatykania wody.

3. Flokulant:

Gen polaryzacji adsorbuje stałe cząstki zdyspergowane w wodzie, mostkuje cząstki i formuje duże agregaty, sedymentację i separację wody, flokuluje detrytus i glinę w płynie wiertniczym.

4. Dispersant:

W obróbce płuczką wiertniczą produkt ten może poprawić smarowność i stabilność błota, aby zmniejszyć utratę wody, skutecznie zapobiegać przywieraniu, zwiększyć wydajność wiercenia.

5. Agent blokujący:
Produkt może generować sieciowanie pod wpływem Al3 +, Fe3 +, Ca2 + i innych jonów, część związku o wysokiej masie cząsteczkowej zmienia się z liniowego kształtu w kształty ciała. Produkt nie jest rozpuszczalny w wodzie i może być zaadsorbowany na otworze wiertniczym, aby zablokować szczeliny w warstwie gruntu i maksymalnie wypłynąć z płynu wiertniczego.

6. Smar:
Produkt może zostać zaabsorbowany na powierzchni cząstek metalu lub gliny, tworząc ciekły film, aby zmienić tarcie na twardej powierzchni w ciekłe frakcje, tym samym smarując wiertła i wiertła, obniżając współczynnik tarcia błotnika i redukując podziemne wypadki.

7. Dodatek do utraty płynów:

Stopień hydrolizy jest wyższy, grupa hydratacji w łańcuchu cząsteczkowym jest większa, uwodnienie jest lepsze i zmienia się z flokulanta w dodatek do utraty płynów. Wiercenie mułu powinno być traktowane w celu utrzymania jak najmniejszej przepuszczalności ciasta w celu utrzymania stabilnego odwiertu i zminimalizowania inwazji filtratu oraz uszkodzenia strefy płac.

8. Agent łupkowy:

Wielopunktowa adsorpcja formatów polimeru do makrocząsteczek membranowych krzyżowych, odgrywa rolę w zwiększaniu stabilności otworu wiertniczego.

Jak korzystać z Blufloc Polyakrylamide?

Aplikacja i dawkowanie:

Zakres dozowania waha się od 0,2 - 3,0 ppm w zależności od rodzaju odcieku i zastosowania. Zalecane do wykonania testów słoików do oceny funkcjonowania i przybliżonej dawki.

Słoik Test:

Umieść próbkę ścieków w zlewce i dodaj ją tak, jak to zaznaczono, mieszaj przez 1 minutę przy 100-120 obrotach na minutę, a następnie powoli mieszaj przy 60 obr./min. W tym momencie należy właściwie określić kłacz i zanotować sedymentację i klarowność topowego roztworu.

Procedura i środki ostrożności w przypadku dyspersji i rozpuszczania flokulantów:
Czas rozpuszczania: Czas potrzebny do rozpuszczenia flokulantu zależy od rodzaju flokulanta, jakości wody, temperatury i mieszania. Jednakże większość flokulantów na ogół wymaga około 1 godziny mieszania, aby całkowicie rozpuścić proszek. Niekompletna mieszanina flokulantu lub zbrylania może hamować działanie flokulanta.

Prędkość mieszania : Idealny obrót mieszadła mieści się w zakresie 200-400 obr./min. Nie zaleca się stosowania mieszadła o dużej prędkości bez redukcji obrotów silnika, ponieważ może on przecinać cząsteczki flokulanta. Idealny silnik mieszadła powinien wynosić 1HP dla zbiornika 1-2m3.

Stężenie rozpuszczające: Flokulanty należy standardowo rozpuszczać do stężenia 0,1-0,5%. Skuteczne jest również rozpoczynanie rozpuszczania w nieco wyższym stężeniu, a następnie rozcieńczanie mieszaniny flokulantu bezpośrednio przed użyciem.

Środki ostrożności i środki ostrożności:
Podczas manipulowania i nakładania chemikaliów należy nosić odpowiednie produkty ochronne dla ludzi, takie jak gogle, fartuch laboratoryjny, respirator parowy, rękawice i buty. Plamy na skórze należy natychmiast zmyć wodą. W przypadku rozprysków w oczach, przepłukać je świeżą wodą i uzyskać pomoc lekarską. Nie należy go wstrzykiwać. Proszę zapoznać się z MSDS po więcej szczegółów.

Pakowanie i wysyłka :
 1. 25 kg worków papierowych z papieru pakowego lub białych worków PE na palecie, 18-20 ton w 20 'pojemniku, lub dużej torbie 750kgs i 15 ton FCL.
 2. Przechowywany w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu.
 3. Okres przydatności do spożycia: 2 lata.

Główne produkty Bluwat:
 • BWD-01 Środek do odbarwiania wody , do usuwania zabarwienia dla farbiarskich farbowania ścieków i innych ścieków.
 • Poly Aluminium Chloride (PAC) , do uzdatniania wody pitnej do oczyszczania ścieków.
 • Poliakrylamid (PAM) / Polyelectrolyte , do uzdatniania wody, do obróbki suldge.
 • PHPA (częściowo hydrolizowany poliakryloamid) do wiercenia , do wzbogacania błota wiertniczego na polu naftowym.
 • Siarczan żelaza , do wody pitnej i oczyszczania ścieków.
 • PolyDADMAC , do uzdatniania wody i do papierni oraz do kosmetyków.
 • Poliamina, do picia i oczyszczania ścieków, odwadniania osadów, wytwarzania papieru i pól naftowych.
 • Chlorohydrat (ACH) z aluminium, ciecz i proszek , do uzdatniania wody pitnej i innych pól.Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)