Dom

Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy

profil firmy

 

Chemikalia Bluwatjest profesjonalnym dostawcą chemikaliów do uzdatniania wody w Chinach.Dostarczamy naszym klientom zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne produkty, aby zapewnić optymalną kontrolę w wielu różnych zastosowaniach, które obejmują uzdatnianie wody pitnej, ścieków, wody technologicznej.Dokładamy wszelkich starań, aby być profesjonalnym producentem i dostawcą usług, aby obniżyć koszty leczenia.

 

Naszymi podstawowymi produktami są koagulanty i flokulanty do uzdatniania wody oraz polimery do odwiertów naftowych i gazowych oraz EOR (zwiększone odzyskiwanie ropy).

 

Model i działanie e-biznesu to podstawowa wartość Bluwat Chemicals, szybki feedback, wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacji, łatwość nawiązania współpracy z partnerami na całym świecie.W ciągu ostatnich 15 lat sprzedaliśmy ponad 400 000 ton naszych produktów do około 80 krajów i regionów.

 

Teraz jesteśmy czołowym producentemBWD-01 Wodny środek odbarwiającyna świecie.

 

W ciągu ostatnich 10 lat wybudowaliśmy i zainwestowaliśmy 3 nowoczesne zakłady chemiczne:

  1. Zakład Bluwat w Yixing w 2004 roku: Wiodący i profesjonalny producentBWD-01 Wodny środek odbarwiający, płynny polimer jakPoliDADMAC,Poliaminaitp.
  2. Zakład Bluwat w Zibo w 2006 r.: ProdukcjaPACz różnymi gatunkami,proszek i granulki siarczanu żelazowegomi.
  3. Zakład Bluwat w Haibei w 2007 r.: Jest to 5 najlepszych producentów w Chinach, produkującychPoliakrylamidproszek i emulsja we wszystkich gatunkach.

 

Posiadamy profesjonalne zespoły techniczne wspierające innowacyjność naszych produktów i kontrolę jakości.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładów i wspólnej, korzystnej współpracy!

 

Błękitna woda, zielone życie!

 

Migawka roślin Bluwat:

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 0

 

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 1

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 2

 

 

Partnerzy Biznesowi Bluawt:

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 3

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Wcześniejsze

  • Pan Ling Kunsheng, założyciel Bluwat Chemicals, doświadczony chiński inżynier chemik, rozpoczął e-biznes przed 2000 rokiem, później zarejestrował www.bluwat.com.cn w 2002 roku, zaczął sprzedawać BWD-01 Water Decoloring Agent i Chińskie koagulanty i flokulanty na świat przez Internet, dorastając z wiodącą witryną B2B, taką jak Alibaba, Made-in-China… i silnikiem pozyskiwania, takim jak Google, Baidu itp.

 

  • Model i działanie e-biznesu to podstawowa wartość chemikaliów Bluwat, szybka informacja zwrotna, wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacji, łatwo jest nawiązać współpracę z partnerami na całym świecie.W ciągu ostatnich 13 lat sprzedaliśmy ponad 400 000 ton środków odbarwiających wodę, flokulantów i koagulantów, polimerów do uzdatniania wody, oczyszczania ścieków tekstylnych, wierceń naftowych, górnictwa, produkcji papieru.

 

  • Po sukcesie w biznesie dokonaliśmy dużej inwestycji w produkcję, badania i rozwój, obsługę sprzedaży.Mamy profesjonalny zespół, który dostarcza produkty o wartości dodanej wszystkim naszym partnerom na świecie.

 

  • W ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy i zainwestowaliśmy w trzy nowoczesne zakłady chemiczne:
  • Zakład Bluwat w Yixing do 2004 roku: wiodący i profesjonalny producent środka odbarwiającego wodę BWD-01, ciekłego polimeru, takiego jak PolyDADMAC, poliamina itp.
  • Zakład Bluwat w Zibo do 2006 roku: Produkcja sproszkowanego węgla aktywowanego o różnej jakości, proszku siarczanu żelaza i granulatu
  • Zakład Bluwat w Huaibei do 2007 roku: produkuje poliakryloamid we wszystkich klasach, jest jednym z czołowych producentów w Chin

 

Historia firmy Bluwat:

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 0

 

Zakłady Bluwat 3 w Chinach:

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd profil firmy 1

 

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BluWat, Blufloc, BWD-01

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 20000000-30000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty