Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Yixing bluwat chemicals co.,ltd 86-510-87821568 eric.min@bluwat.com.cn
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Poliakrylamid w przemyśle papierniczym

Poliakrylamid w przemyśle papierniczym

August 5, 2022
PAM jest szeroko stosowany jako środek rezydentny, środek filtrujący, środek wyrównujący itp. w dziedzinie papiernictwa.
 
Jego funkcją jest poprawa jakości papieru, poprawa wydajności odwadniania miazgi, poprawa współczynnika retencji drobnych włókien i wypełniaczy oraz zmniejszenie zużycia surowców i zanieczyszczenia środowiska.
 
Skuteczność jego zastosowania w papiernictwie zależy od jego średniej masy cząsteczkowej, właściwości jonowych, wytrzymałości i innych aktywności kopolimeru.
 
Niejonowy PAM stosuje się głównie w celu poprawy filtrowalności pulpy, zwiększenia wytrzymałości suchego papieru oraz poprawy współczynnika retencji włókien i wypełniaczy
 
Kopolimery anionowe stosuje się przede wszystkim jako środki wzmacniające na sucho i na mokro oraz środki retencyjne do papieru.
 
Stosowane są głównie kopolimery kationowe. Stosowany jest do oczyszczania ścieków papierniczych i wspomagania filtracji, a także ma dobry wpływ na poprawę współczynnika retencji wypełniaczy.Ponadto PAM jest również stosowany w oczyszczaniu ścieków papierniczych i recyklingu włókien.