Dom ProduktyAnionowy poliakryloamid

Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid

Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid
Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid

Duży Obraz :  Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, BV
Numer modelu: Blufloc AA5414
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 kg
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 30 kg, 50 kg, 250 kg, 1250 kg bębnów
Czas dostawy: 5-10 dni

Iran Przetwórstwo marmuru Separacja ścieków i sedymentacja Flokulant Poliakrylamid

Opis
Nazwa chemiczna: Flokulant polielektrolitu Nazwa handlowa: Blufloc AA5414
Masa cząsteczkowa: 14-15million Lepkość: > 800 cps
aplikacji: Oczyszczanie wody w marmurze Producent: Yixing Bluwat Chemicals
High Light:

cationic polyelectrolyte flocculants

,

anionic pam

Iran Przetwórstwo marmuru Oczyszczanie ścieków Flokulant Poliakrylamid

Opis:

  1. Ścieki powstające podczas obróbki marmuru (operacje cięcia i szlifowania), których średnie natężenia przepływu wynoszą ok. 15 m3 / h dla zakładu produkującego 45 m2 polerowanego marmuru / h, zawierającego duży ładunek cząstek stałych. Co więcej, w przypadku kruszenia kamienia używa się czasami środków flotacyjnych, takich jak aminy organiczne, kwasy tłuszczowe i oleje sosnowe, w celu usunięcia zanieczyszczeń z marmuru. W związku z tym ścieki z obróbki marmuru nie powinny być usuwane bezpośrednio do środowiska bez odpowiedniej obróbki w celu zapobiegania negatywnym skutkom i zgodności z obowiązującymi przepisami krajowymi.
  2. Sprzedajemy anionowy poliakryloamid do Iranu, klienci używający go do obróbki ścieków w obróbce marmuru, w celu zmniejszenia turbitności i osadzenia osadu w dół, wysoka wydajność.
  3. Jest to polimer o wysokiej masie cząsteczkowej, dzięki adsorpcji i działaniu mostkującemu w procesie flokulacji, może przyspieszyć osadzanie się cząstek w zawiesinie, oczywiste jest, że przyspiesza to rozwiązanie, powodując klarowanie, promowanie filtrowania i inne efekty.
  4. Rozpuszczalny w wodzie, bezpieczny, nietoksyczny, stabilność hydrolityczna, nie jest wrażliwy na zmianę wartości pH, anty-chlor. Niepalny i niewybuchowy, może być przechowywany w temperaturze pokojowej, nie można go umieścić na słońcu. Jest lekko kwaśny, w przypadku kontaktu ze skórą natychmiast przemyć dużą ilością wody.

Dane techniczne:

Przedmiotów: Dane:
Wygląd: Off-biały granulowany proszek
Ionic Charge: Anionowy
Waga molekularna: 12-16 milionów
Stopień hydrolizy: 10-20%
Solidna treść: > 89%
Gęstość masowa: Około 0,6-0,8
Ciężar właściwy w 25 ° C: 1.01-1.1

Zalecana

Stężenie robocze:

0,1-0,5%
PH (1% roztwór wodny): 6-8
Okres przydatności do spożycia: 2 lata


Metoda przygotowywania rozwiązania:

1 Stężenie: Powinien być standardowo rozpuszczony do stężenia 0,1-0,5% przed użyciem.
2 Czas rozpuszczania: Czas wymagany w zależności od rodzaju PAM, jakości wody, temperatury i mieszania. Zazwyczaj potrzeba około 1 godziny mieszania, aby całkowicie rozpuścić proszek. Niekompletna mieszanina PAM lub zbrylanie mogą hamować wydajność PAM, temperatura wody powinna wynosić 10-40 ℃.
3 Prędkość mieszania: Idealny obrót mieszadła wynosi 200-500 obr / min. Nie zaleca się stosowania szybkoobrotowego mieszadła bez redukcji obrotów silnika, ponieważ może on przecinać cząsteczki PAM PAM.
4 Zastosowanie i dawkowanie: Zakres dozowania waha się od 1-3.0 ppm w zależności od rodzaju odcieku i zastosowania. Zalecane do wykonania testów słoików do oceny funkcjonowania i przybliżonej dawki.
5 Test słoika: Umieść próbkę ścieków w zlewce i dodaj ją tak, jak to zaznaczono, mieszaj przez 1 minutę przy 100-120 obrotach na minutę, a następnie powoli mieszaj przy 60 obr./min. W tym momencie należy właściwie określić kłaczki i zanotować sedymentację i klarowność topowego roztworu.
Uwaga: Rozwiązanie APAM jest stabilne przez okres do jednego tygodnia, CPAM wynosi 1-3 dni, a aluminium, cynk, miedź lub żelazo należy unikać w systemie do makijażu.

Pakiet i przechowywanie:

  1. Pakowany po 25 kg netto worków Kraft lub PE z wewnętrznymi workami plastikowymi na paletach lub siatką o pojemności 750 kg.
  2. Przechowywany w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła, ognia i bezpośredniego światła słonecznego.

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)