Dom ProduktyKationowy poliakrylamid

Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie

Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie
Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie

Duży Obraz :  Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, BV
Numer modelu: Blufloc C8030
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 kg
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 30 kg, 50 kg, 250 kg, 1250 kg bębnów
Czas dostawy: 5-10 dni

Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant stosowany w odwirowywaniu osadów w maszynie

Opis
Nazwa chemiczna: Kationowy poliakrylamid Nazwa handlowa: Blufloc C8040
Równowartość: Zegat 8145 Masa cząsteczkowa: 9-10 milionów
Lepkość: > 1000cps aplikacji: Oczyszczanie komunalne i odwadnianie osadów
High Light:

cationic polyelectrolyte flocculants

,

water soluble polymer

Wysoka gęstość ładunku Kationowy flokulant Poliakryloamid Blufloc C8040 stosowany w odwadnianiu szlamu przez wirówkę

Ogólne Blufloc Kationowy poliakryloamid :

 1. Blufloc C8040 to wysokojakościowy kationowy poliakryloamid o wysokiej masie cząsteczkowej, opracowany naukowo do stosowania w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i procesowych, w tym w oczyszczaniu strumieni ścieków, jest wszechstronnym produktem polimerowym i jest szczególnie przydatny w zastosowaniach związanych z oczyszczaniem ścieków, w tym taśmami filtrowanie, wirowanie i prasowanie ślimakowe, klarowanie wody, filtracja, zagęszczanie lub stosowanie w instalacji do flotacji rozpuszczonej.
 2. Zawieszone substancje stałe, które są usuwane w oczyszczalni ścieków, pochodzą z nieoczyszczonych ścieków, jak również z ciał stałych wytwarzanych w procesach oczyszczania biologicznego. Substancje stałe mogą zawierać mikroorganizmy, które mogą przyczyniać się do przenoszenia chorób, a także zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, które mogą być niebezpieczne lub toksyczne dla ludzi lub ogólnie mieć szkodliwy wpływ na środowisko. Z tych powodów właściwe postępowanie ze szlamem jest bardzo ważnym elementem projektowania i działania oczyszczalni ścieków. Te ciała stałe, ogólnie określane jako szlam, muszą być zbierane z różnych punktów procesu oczyszczania ścieków w celu zmniejszenia zawartości wody i substancji organicznych i nadania materiałom stałym przydatności do ponownego użycia lub ostatecznej utylizacji. Poziom i metoda oczyszczania osadów zależy od rodzaju procesu oczyszczania ścieków, z którego powstaje osad, i może obejmować zagęszczanie, odwadnianie, trawienie, kompostowanie i ostateczną utylizację.
 3. Flokulanty z serii Blufloc Cationic są również oferowane w różnych masach cząsteczkowych. Umożliwia to klientowi wybór optymalnego polimeru w zależności od potrzeb aplikacji, takich jak małe ciężary cząsteczkowe w zastosowaniach o małym ścinaniu (np. Zagęszczacz paska grawitacyjnego) do bardzo wysokich mas cząsteczkowych w warunkach wysokiego ścinania.

Ogólny proces oczyszczania osadu:

Blufloc Cationic Polyacrylamide Dane techniczne:

Nazwa handlowa: Blufloc Cationic C8040
Standard: GB17514-2008
MOQ: 500 kg
Czas dostawy: W ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Pakiet: Pakowany w worku po 25 kg lub białej woreczku PE na palecie i 16-18ton / FCL lub w torbie o wadze 700kgs
Próba: Darmowe do przetestowania
Waga molekularna: 8-10 milionów
Gęstość ładunku: 40-50%
Gęstość masowa: Około 0,6-0,8
Solidna treść: 89% min
Aktywna treść: 100%
Zalecana koncentracja robocza: 0,2%

Funkcja kationowego poliakryloamidu Blufloc

 1. Efekt oczyszczania i oczyszczania;
 2. Promowanie roli rozliczenia;
 3. Efekt filtrowania;
 4. Efekt zagęszczania i inne efekty. w oczyszczaniu ścieków zagęszczanie i odwadnianie osadów, przetwarzanie minerałów, mycie węgla, papiernictwo itp. może w pełni spełniać wymagania różnych dziedzin.

Zastosowanie kationowego poliakryloamidu:

 1. Jako środek flokulujący, głównie stosowany w przemyśle procesu separacji ciało stałe-ciecz, w tym proces osadniczy, klarujący, zagęszczający i odwadniania osadu, główne zastosowanie przemysłowe: oczyszczanie ścieków miejskich oczyszczalni ścieków, przemysł papierniczy, przetwórstwo spożywcze, przemysł petrochemiczny, metalurgiczny przemysł, przemysł przetwórstwa mineralnego, przemysł farbiarski i cukrowniczy oraz różne rodzaje przemysłu. Stosowany w oczyszczalniach ścieków miejskich i mięsnych, drobiarskich, przetwórstwie spożywczym w oczyszczaniu ścieków i odwadniania osadów, poprzez które zawiera dodatnio naładowane grupy na szlamie w ujemnie naładowanym koloidalnym ładunku neutralizującym efekt mostka polimerowego i doskonałej kohezji, w koloidalny cząstki agregują do dużych kłaczków, oddzielonych od zawiesiny. Oczywisty efekt, niskie dawkowanie.
 2. W przemyśle papierniczym można stosować środek do zwiększania wytrzymałości na sucho papieru, środek retencyjny, środek wspomagający filtrowanie, może znacznie poprawić jakość papieru, zaoszczędzić koszty, poprawić wydajność produkcji papieru. Mogą to być jony soli bezpośrednio i nieorganicznych, mostki elektrostatyczne z włókien i innych organicznych polimerów, aby zwiększyć fizyczną wytrzymałość papieru, zmniejszyć utratę włókien lub upakowania, przyspieszyć filtr wody, wzmocnienie, wspomaganie retencji i filtr pomocniczy, również może być stosowany do uzdatniania białej wody, w tym samym czasie może mieć znaczną flokulację w procesie odbarwiania w.
 3. Błonnik włóknisty (azbest - wyroby cementowe) może polepszyć formowanie azbestowo - cementowe właściwości drenażu wody, zwiększa się wytrzymałość materiału azbestowego; w płycie izolacyjnej, może poprawić właściwości dodatków i połączenia włókien.
 4. W górnictwie przemysł węglowy może być wodą kopalnianą, środkiem klarującym ścieki do oczyszczania węgla.
 5. Może być stosowany do obróbki farbowania ścieków, ścieków, tłustych ścieków, usuwania zmętnienia, odbarwiania, w celu uzyskania norm postępowania.
 6. W oczyszczaniu kwasu fosforowego separacja pomaga w procesie mokrego kwasu fosforowego gipsu.
 7. Stosowany w uzdatnianiu wody w rzekach flokulantach fabryki wody z kranu.

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)