Dom ProduktyKationowy poliakrylamid

Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce

Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce
Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce

Duży Obraz :  Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, BV
Numer modelu: Blufloc C8020
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 kg
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 30 kg, 50 kg, 250 kg, 1250 kg bębnów
Czas dostawy: 5-10 dni

Odwadnianie pierwotnego szlamu Kationowo-flokulantowy poliakryloamid o wysokiej wydajności i niskiej dawce

Opis
Nazwa chemiczna: Kationowy poliakrylamid Nazwa handlowa: Blufloc C8020
Odpowiednik: Zegat 8135 Masa cząsteczkowa: 8-10 milionów
Lepkość: > 8000 cps aplikacji: Odwadnianie osadu pierwotnego
High Light:

water soluble polymer

,

industrial water treatment chemicals

Odwadnianie Pierwotny szlam Kationowy flokulant Poliakrylamid Wysokowydajna i niska dawka

Informacje ogólne na temat kationowego poliakryloamidu Blufloc :

  1. Blufloc C8020 to kationowy poliakryloamid o wysokiej masie cząsteczkowej, stosowany w wielu zastosowaniach przemysłowych i procesowych, w tym w obróbce strumieni ścieków, jest wszechstronnym produktem polimerowym i jest szczególnie przydatny w zastosowaniach do oczyszczania ścieków, w tym w filtrze taśmowym, wirówce i prasie śrubowej odwadnianie, klarowanie wody, filtracja, zagęszczanie lub zastosowanie w instalacji do flotacji rozpuszczonego powietrza.
  2. Zawieszone ciała stałe, które są usuwane w oczyszczalni ścieków, pochodzą ze ścieków surowych, jak również z ciał stałych powstających w procesach oczyszczania biologicznego. Substancje stałe mogą zawierać mikroorganizmy, które mogą przyczyniać się do przenoszenia chorób, jak również zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, które mogą być niebezpieczne lub toksyczne dla ludzi lub mieć ogólnie szkodliwy wpływ na środowisko. Z tych powodów właściwe obchodzenie się z osadami ściekowymi jest bardzo ważnym elementem projektowania i działania oczyszczalni ścieków. Te ciała stałe, ogólnie określane jako szlam, muszą być zbierane z różnych punktów w procesie oczyszczania ścieków w celu obróbki w celu zmniejszenia zawartości wody i substancji organicznych i uczynienia ciał stałych odpowiednimi do ponownego wykorzystania lub ostatecznej utylizacji. Poziom i metoda obróbki osadów zależy od rodzaju procesu oczyszczania ścieków, z którego powstaje osad, i może obejmować zagęszczanie, odwadnianie, trawienie, kompostowanie i ostateczną utylizację.
  3. Flokulanty serii Blufloc Cationic są również oferowane w różnych masach cząsteczkowych. Umożliwia to klientowi wybór optymalnego polimeru w zależności od potrzeb aplikacji, takich jak niska masa cząsteczkowa dla zastosowań o niskim ścinaniu (np. Zagęszczacz z pasem grawitacyjnym) do bardzo wysokich mas cząsteczkowych w środowiskach o wysokim ścinaniu.

Ogólny proces oczyszczania osadu:

Specyfikacje kationowego poliakryloamidu Blufloc

Nazwa handlowa: Blufloc Cationic C8020
Standard: GB17514-2008
MOQ: 500 kg
Czas dostawy: W ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Pakiet: Zapakowany w worek 25kgs Kraft lub biały worek PE na palecie i big bag 16-18ton / FCL lub 700kgs
Próba: Bezpłatne do testowania
Waga molekularna: 8-10 milionów
Gęstość ładunku: 20-30%
Gęstość masowa: Około 0,6-0,8
Solid Content: 89% min
Aktywna treść: 100%
Zalecane stężenie robocze: 0,2%

Funkcja kationowego poliakryloamidu Blufloc

  1. Efekt klarowania i oczyszczania;
  2. Promowanie roli rozliczeń;
  3. Efekt filtrowania;
  4. Efekt zagęszczania i inne efekty.5. w oczyszczaniu ścieków, zagęszczaniu i odwadnianiu osadów, przetwarzaniu minerałów, myciu węgla, papiernictwie itp., mogą w pełni spełniać wymagania różnych dziedzin.

Zastosowanie kationowego poliakryloamidu

  1. Jako środek flokulujący, stosowany głównie w przemyśle procesu oddzielania ciał stałych od cieczy, w tym proces osiadania, klarowania, zatężania i odwadniania osadu, główne zastosowanie przemysłowe: oczyszczanie ścieków w oczyszczalniach ścieków miejskich, przemyśle papierniczym, przemyśle spożywczym, przemyśle petrochemicznym, hutnictwie przemysł, przetwórstwo minerałów, przemysł farbiarski i cukrowniczy oraz różne rodzaje przemysłu. Stosowany w miejskim procesie oczyszczania ścieków i mięsa, drobiu, przetwarzania ścieków w procesach oczyszczania ścieków i osadów, poprzez które zawierają dodatnio naładowane grupy na osadzie w ujemnie naładowanym koloidalnym ładunku neutralizującym ładunek polimeru i doskonałą funkcję kohezji, do koloidu cząstki gromadzą się w duże kłaczki, oddzielone od zawiesiny. Oczywisty efekt, niska dawka.
  2. W przemyśle papierniczym można stosować środek zwiększający wytrzymałość papieru na sucho, środek retencyjny, środek wspomagający filtrację, może znacznie poprawić jakość papieru, zaoszczędzić na kosztach, poprawić zdolność produkcyjną papierni. Mogą to być bezpośrednio i nieorganiczne jony soli, włókno i inny mostek elektrostatyczny z polimeru organicznego w celu zwiększenia wytrzymałości fizycznej papieru, zmniejszenia utraty włókna lub pakowania, przyspieszenia filtra wody, wzmocnienia, wspomagania retencji i efektu filtra, również może być stosowany do obróbki białej wody, w tym samym czasie może mieć znaczną flokulację w procesie odbarwiania.
  3. Błoto włókniste (produkty azbestowo-cementowe) może ulepszyć formowanie azbestu - właściwości odprowadzania wody z produktów cementowych, zwiększona wytrzymałość materiału azbestowego; w płycie izolacyjnej może poprawić właściwości dodatków i kombinacji włókien.

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)