Dom ProduktyFlokulant polielektrolitu

Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku

Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku
Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku

Duży Obraz :  Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, BV
Numer modelu: Blufloc AA5516
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 kg
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 30 kg, 50 kg, 250 kg, 1250 kg bębnów
Czas dostawy: 5-10 dni

Flopam AN923 Ekwiwalentny biały flokulant w postaci polielektrolitu w proszku

Opis
Nazwa chemiczna: Flokulant polielektrolitowy Nazwa handlowa: Blufloc AA5516
Odpowiednik: Flopam AN923 Masa cząsteczkowa: 16-18 milionów
Lepkość: > 1200 cps aplikacji: Uzdatnianie wody, wydobycie, wiercenie i odwadnianie osadów
Użycie: Chemia papiernicza, Chemikalia do uzdatniania wody, Dodatki do ropy naftowej typu: Flokulant, polimer
Inne nazwy: PAM, polielektrolit CAS nie.: 9003-05-8
High Light:

chemikalia do oczyszczania ścieków

,

kationowe flokulanty polielektrolitu

Flopam AN923 Ekwiwalentny flokulant polielektrolitowy Wyprodukowany przez Bluwat

Opis: Anionowy flokulant poliakryloamidowy

  1. W zależności od ładunku istnieją anionowe lub kationowe polielektrolity.
  2. Polielektrolit to zarówno flokulanty, jak i deflokulanty, w zależności od masy cząsteczkowej. Flokulant jest zasadniczo stałym czynnikiem oddzielającym ciecz, podczas gdy deflokulant jest środkiem dyspergującym.
  3. Flokulanty polielektrolitowe mają pewną ilość grup polarnych w łańcuchu molekularnym, mogą poprzez adsorpcję cząstek stałych zawieszonych w wodzie, mostkując się między cząsteczkami lub przez ładunek i powodując tworzenie się cząstek w postaci dużej kondensacji kłaczków. Może więc przyspieszyć osadzanie się cząstek w zawiesinie, musi oczywiście przyspieszyć rozwiązanie w celu wyjaśnienia, promowania filtrowania i innych efektów.
  4. Jako flokulant stosuje się go głównie do różnych sedymentacji flokulacji ścieków przemysłowych i oczyszczania, takich jak ścieki z żelaza i stali, ścieki z papieru, ścieki z przemysłu spożywczego, ścieki tekstylne, galwanizacja ścieków, metalurgia ścieków, oczyszczanie ścieków po myciu węgla, odwadnianie osadów , a także uzdatnianie wód kopalnianych. Może być również stosowany do oczyszczania i oczyszczania wody pitnej, dodatków do płuczki wiertniczej oraz cukrowni i soków.
  5. Rozpuszczalny w wodzie, bezpieczny, nietoksyczny, hydrolityczny, nie jest wrażliwy na zmianę wartości pH, przeciwchlorowy. Niepalny i niewybuchowy, można go przechowywać w temperaturze pokojowej, nie można go wystawiać na słońce. Jest lekko kwaśny, w kontakcie ze skórą natychmiast przemyć dużą ilością wody.

Dane techniczne:

Dane techniczne Rodzaje polielektrolitów
Anionowy Kationowy
Wygląd: Granulowany proszek w kolorze złamanej bieli
Opłata jonowa: Anionowy Kationowy
Rozmiar cząsteczki: 20-100 oczek
Waga molekularna: 5-25 milionów 5-12 milionów
Stopień hydrolizy: 10–50% 5-60%
Solidna treść: > 89%
Gęstość nasypowa: Około 0,6-0,8
Ciężar właściwy w 25 ° C: 1.01–1.1

Zalecana

Stężenie robocze:

0,1-0,5%
PH (1% roztwór wodny): 6-8 4-6
Temperatura przechowywania (° C): 0–35
Okres ważności: 2 lata

Pola zastosowania:

1 Uzdatnianie wody surowej Flokulant polielektrolitowy może być stosowany do sedymentacji, zagęszczania i usuwania zawiesiny dla wody surowej, takiej jak woda przemysłowa, woda rzeczna, woda deszczowa itp.
2) Oczyszczanie ścieków Niejonowy polielektrolit działa dobrze w kwaśnych systemach wodnych. W połączeniu z PAC lub siarczanem glinu efekt będzie doskonały.
3) Oczyszczanie ścieków przemysłowych Większość ścieków przemysłowych może dozować poliakryloamid w celu usunięcia zawieszonych ciał stałych i może zmniejszyć zużycie koagulantu i przyspieszyć sedymentację.
4

Kopalnia Węgla

Mycie

Separacja odśrodkowa z płukaniem węgla

Sedymentacja i filtracja proszku węglowego i mułu węglowego.

Znacznie popraw szybkość odzysku proszku węglowego i szybkość filtracji.

5 Chemiczny środek zmętniający Jako chemiczny środek zamulający do zatykania wody z wałów, podłoża gruntowego, kanałów i tym podobnych.
6 Produkcja papieru Anionowy polielektrolit jest stosowany jako środek utrwalający, a kationowy jako środek rezydualny, pomoc w filtracji oraz środek wzmacniający intensywność suchej i mokrej papieru w przemyśle papierniczym.
7 Zapobieganie krzepnięciu piasku Rozpuszczono w 0,3% stężeniu i dodano środek sieciujący. Można go rozpylać na pustyni, aby zapobiec i zestalić piasek.
8 Pole naftowe Środek kontrolujący profil pola naftowego i wypełniający wodę, dopasowany do lignocelulozy i dodanej pewnej ilości kleju chemicznego. Może być stosowany jako środek kontrolujący profil pola naftowego i środek do zatykania wody.
9 Cóż, wiercenie dodatków do błota

W polu naftowym jako rodzaj dodatków do błota.

Aby zwiększyć lepkość wody i poprawić skuteczność procesu zalewania wodą.

10 Młyny do cukru i soków Do flokulacji cukru i soków, sedymentacji, klarowania i flotacji
11 Substancje utrzymujące wilgoć w glebie Anionowy polielektrolit może zachować wodę i zestalić piasek dla gleby i może odgrywać rolę środka utrzymującego wilgoć podczas sadzenia traw na zboczach, sadzenia drzew oraz zestalania piasku i zapobiegania pyleniu gleby.
12 Przemysł włókienniczy Anionowy i niejonowy polielektrolit może być stosowany do zaklejania tekstyliów, jako rodzaj kompozycji do fug chemicznych, tekstyliów skrobiowych, znacznie poprawiających właściwości adhezyjne, zdolność przenikania i odklejania, umożliwia tekstylne działanie zapobiegające elektrostatyce, zmniejsza szybkość odklejania, i zmniejsza plamy mieszania skrobi, wydajność niszczenia maszyny do tkanin i spadające przedmioty.
13

Metalurgiczny

Sos mineralny

Podczas flotacji i wytopu kopalni cynku, manganu i miedzi jego odciek i żużel można dodawać do polielektrolitu w celu poprawy wydajności oddzielania.

Opakowanie i przechowywanie:

  1. Pakowane w worki Kraft lub PE o masie 25 kg z wewnętrznymi plastikowymi workami na paletach lub duże worki o masie 750 kg.
  2. Przechowywane w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła, płomienia i bezpośredniego światła słonecznego.

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)