Dom ProduktyFlokulant polielektrolitu

Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego

Orzecznictwo
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Chiny Yixing bluwat chemicals co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupujemy Bluwat BWD-01 Water Decoloring Agent i Polyelectrolyte, oba mają bardzo dobre wyniki w oczyszczalni ścieków w Bangladeszu

—— Afroz Noman

W tym miejscu chcielibyśmy potwierdzić, że środek odbarwiający BWD-01 i dostawca PAC z BLUWAT miał dobry stan perfromancji.

—— Momhamed Shajahan

Niniejszym potwierdzamy, że Blufloc Polyacryalmide miał bardzo dobrą wydajność w naszej ETP do uzdatniania wody i odwadniania osadu, będziemy mieli więcej zamówień

—— Amin Binns

Pod tym względem chcielibyśmy poświadczyć, że środek odbarwiający BWD-01 o mocy 200 ton dostarczony w 2015 r. Działa tak dobrze.

—— Frank Stuart

Im Online Czat teraz

Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego

Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego
Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego

Duży Obraz :  Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BLUWAT
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, BV
Numer modelu: Blufloc AA5516
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 kg
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: 30 kg, 50 kg, 250 kg, 1250 kg bębnów
Czas dostawy: 5-10 dni

Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego

Opis
Nazwa chemiczna: Flokulant polielektrolitowy Nazwa handlowa: Blufloc AA5516
Równowartość: Flopam AN923 Waga molekularna: 16-18 milionów
lepkość: > 1200 cps Aplikacja: Uzdatnianie wody, górnictwo, wiercenie i odwadnianie osadów
High Light:

chemikalia do oczyszczania ścieków

,

kationowe flokulanty polielektrolitu

Zgodnie z naszym doświadczeniem, anionowy poliakrylamidowy flokulant działa w celu zmniejszenia zmętnienia i osadzania szlamu, wysoka wydajność.

 

Specyfikacje poliakrylamidu

Przedmiotów: Dane:
Wygląd zewnętrzny: Granulowany proszek w kolorze złamanej bieli
Ładunek jonowy: anionowy
Rozmiar cząsteczki: 20-100 oczek
Waga molekularna: 5-25 milionów
Stopień hydrolizy: 10-50%
Solidna treść: >89%
Gęstość nasypowa: Około 0,6-0,8
Ciężar właściwy w 25°C: 1,01-1,1

Zalecana

Koncentracja robocza:

0,1-0,5%
PH (1% roztwór wodny): 6-8
Temperatura przechowywania (°C): 0 - 35
Okres trwałości: 2 lata

 

Opis

  1. Ścieki powstałe w wyniku cięcia kamienia marmurowego trafiają do niektórych basenów w celu ponownego wykorzystania, tak aby zawieszone cząstki stałe osadzały się grawitacyjnie.Biorąc pod uwagę dużą ilość wody i szlamu, oczyszczanie ścieków i usuwanie szlamu powoduje wiele problemów w urządzeniach do cięcia kamienia.Celem pracy było określenie jakości ścieków oraz zbadanie wpływu flokulantu na skuteczność usuwania zawiesiny ze ścieków z niektórych branż obróbki kamienia.
  2. Zgodnie z naszym doświadczeniem, anionowy poliakrylamidowy flokulant działa w celu zmniejszenia zmętnienia i osadzania szlamu, wysoka wydajność.
  3. Anionowy flokulant poliakryloamidowy ma wysoką masę cząsteczkową, istnieje pewna ilość grup polarnych w łańcuchu cząsteczkowym, dzięki adsorpcji i działaniu mostkującemu w procesie flokulacji może przyspieszyć osiadanie cząstek w zawiesinie, ma oczywiste przyspieszenie rozwiązania wyjaśniaj, promuj filtrowanie i inne efekty.
  4. Rozpuszczalny w wodzie, bezpieczny, nietoksyczny, hydrolityczny, niewrażliwy na zmianę wartości pH, antychlor.Niepalny i niewybuchowy, można go przechowywać w temperaturze pokojowej, nie można go wystawiać na słońce.Ma lekko kwaśny odczyn, w przypadku kontaktu ze skórą natychmiast zmyć dużą ilością wody.

 

Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego 0


Metoda tworzenia rozwiązań

Stężenie rozpuszczające Poliakrylamdie (polielektrolit/flokulant) należy standardowo rozpuścić do stężenia 0,1-0,5%.
Czas rozpuszczania: Czas wymagany do rozpuszczenia flokulanta różni się w zależności od typu flokulanta, jakości wody, temperatury i mieszania.Jednak większość flokulantów wymaga zazwyczaj około 1 godziny mieszania, aby całkowicie rozpuścić proszek.Niepełna mieszanina flokulanta lub zbrylanie może hamować działanie flokulanta.
Prędkość mieszania: Idealny obrót mieszadła to 200-400 obr/min.Mieszadło o dużej prędkości działające bez zmniejszania obrotów silnika nie jest zalecane, ponieważ może przeciąć cząsteczki flokulanta.Idealny silnik mieszadła powinien mieć 1KM dla zbiornika mieszającego 1-2m3.
Zastosowanie i dawkowanie: Zakres dawkowania waha się od 1 do 3,0 ppm w zależności od rodzaju ścieków i zastosowania.Zaleca się wykonanie testów słoików w celu oceny funkcjonowania i przybliżonej dawki.
Test słoika: Umieść próbkę ścieku w zlewce i dodaj zgodnie z przeznaczeniem, mieszaj przez 1 minutę przy 100-120 obr./min, a następnie powoli mieszaj z 60 obr./min.W tym momencie należy właściwie określić kłaczki i zanotować sedymentację i klarowność górnego roztworu.

 

Opakowanie i przechowywanie:

  1. Pakowane w worki Kraft lub PE o wadze 25 kg z wewnętrznymi plastikowymi workami na paletach lub big bag o wadze 750 kg.
  2. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła, ognia i bezpośredniego światła słonecznego.

 Obróbka ścieków w obróbce marmuru Użyj anionowego flokulantu poliakrylamidowego 1

Szczegóły kontaktu
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)